Reklam ve Ürün Fotoğraf Çekimi

Reklam ve ürün fotoğrafçılığında her detay oldukça önemli! Doğru açı, iyi ışık ve amacına uygun konseptler ile sayısız çekim yapmak bizim işimiz.

Reklam ve Ürün Fotoğraf Çekimi

Belirli bir konsept dahilinde bir amaca hizmet eden, görsel açıdan doyurucu bir seviyeye ulaşmış ürün fotoğrafları ile marka bilinirliğinizi artırın! Sosyal medya, dijital mecralar, gazete, dergi ve broşürler gibi birçok alanda markanızı öne çıkarmak için ihtiyacınız olan reklam ve ürün fotoğrafçılığı Anonim Media farkı ile sizlerin yanında. Doğru ve kaliteli ekipmanlarla tecrübemizi birleştirerek gerek dijital mecralarda gerek basılı yayınlarda markanızı öne çıkaracak içerikler hazırlamanızda her zaman yanınızdayız.

Görsel iletişimi çok önemsiyoruz!

ürün fotoğrafçılığı

Görsel iletişim son yıllarda birçok yazılı iletişim kaynağının önüne geçti! Fotoğraf çekmek bazen çok kolay gözükse de işin inceliklerine bakmak ve bir amaca hizmet eden gerek stok gerekse imaj fotoğrafı çekmek iyi bir altyapı isteyen ve üzerine düşünülerek çalışması gereken bir husus. Anlatmak istediğiniz şeyi karşı tarafa en doğru şekilde geçirebilmek için fotoğrafın alt bileşenlerine bakmak her zaman çok önemlidir. Bunun yanında konseptte önemli başlıklardan birisi. Konsept yansıtmak istediğimiz mesajı destekleyen en itici güç olmanın yanında, özellikle ürünün veya hizmetin de öne çıkmasındaki itici güç.

Biz, reklam ve ürün fotoğrafı üzerine çalışırken, önce projelendirme ile başlıyoruz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımızla önce markanızı ve sizi anlamaya çalışıyor daha sonra sizin talep ve fikirlerinizi alıyoruz. Bunun sonucunda da sizinle tüm önerilerimizi paylaşıyoruz. Sonrasında ise hızlıca çalışmaya başlamamamız için bir sebep kalmıyor!

Yukarıda bahsettiğimiz gibi konsept bu işin temel taşlarından! Ulaşmak istediğiniz kitlenin alışkanlıklarını ve ürünlerde arayacaklarını göz önünde bulundurarak yenilikçi ve dikkat çekici işler çıkarıyoruz.

Fotoğraf studyosu anonim media

Tüketim alışkanlıklarımız sürekli değişirken ‘’dikkat çekme’’ başlığı hep en üst seviyede kalmayı başarıyor. Gün içerisinde bir sürü marka, görsel ve içeriğe istesek de istemesek de maruz kalıyoruz. Burada öne çıkıp ilgi çekmek, daha doğru ifade etmek gerekirse ‘’tıklanmak’’ için yapmanız gereken şey iyi görsellerle öne çıkmak! Grafikler ile oldukça iyi çalışmalar yapılsa da fotoğrafın yerinin de bir başka olduğunu unutmamak gerekiyor.

Reklam fotoğrafçılığında en önemsediğimiz şey, tüketicinin aklında ilgi uyandırıcı ve zihinde yer edici fotoğraflar çekmektir. Çünkü zihinde yer edici fotoğraflar çektiğimizde yalnızca bu güne değil ileriye dönükte bir reklam çalışması yapmış oluyoruz.

Reklam ve ürün fotoğrafçılığında teknik konuların önemini çok iyi biliyoruz. Doğru açı, iyi ışık ve amacına uygun konseptler ve en yeni ve doğru ekipmanlarla sayısız çekim yapma kapasitemizi kullanıyor, ekip arkadaşlarımızla en iyisini ortaya çıkarana ve içimize sinene kadar çalışmaktan yorulmuyoruz.

 

Bir fotoğraf çekimi yapalım ve her mecrada kullanalım demek artık doğru değil!

Eskiden dinamikler bu kadar farklı değildi ama son yıllarda oldukça farklı. Marka bilinirliği için uğraşırken tek bir mecrada olmak yetmiyor. Farklı mecralarınsa dinamikleri farklı olduğu için hepsine kendi özelinde ve hedef kitlesine uygun çekimler yapmayı öneriyoruz. Tüm markalarımız ile de bu şekilde çalışmamız gerektiğinin doğruluğunu savunuyoruz. Doğru hedef kitleye uygun çekim yapmak bütçeyi biraz artırsa da bunun önemini ve uzun vadede geri dönüşünü çok iyi biliyor ve tüm müşterilerimize de ısrarcı oluyoruz.

Reklam ve ürün fotoğrafçılığında 10 yıllık tecrübemize güveniyor ve markanıza çok şey katacağımızı biliyoruz. Sizin yapmanız gereken ise bize gelip markanızı, amaç ve hedeflerinizi ve ulaşmak istediğiniz kitleyi detaylıca anlatmak. Bunun doğrultusunda alanında uzman ekip arkadaşlarımız ve sizinle beyin fırtınası yaparak toplantılar düzenleyecek, burada tüm yapacaklarımızı projelendirip, onunla doğru orantılı bir çalışma programı hazırlıyor olacağız.

Markasını öne çıkarmak isteyen tüm firmaları heyecanla bekliyoruz!

Reklam ve Ürün Fotoğraf Çekimi