Hizmetler

Reklam Ürün Fotoğrafçılığı

Tüketicinin aklında yer edecek fotoğraflar için reklam ve ürün fotoğrafçılığı oldukça önemli!

Ürünlerinizi hedef kitleye ulaştırırken doğru mecradan doğru fotoğraflar ile sunarak satış potansiyellerinizi artırabilirsiniz. Zihinde yer edecek fotoğraflar ile yalnızca bugünü değil ileriye dönük marka bilinirliğiniz için de yatırım yapmış olursunuz.Devamını Oku »

Kurumsal Portre Fotoğraf Çekimi

Şirketinizi bütün ve belirli bir konsept içerisinde yansıtabilecek kurumsal portre fotoğraf çekimleri ile firmanızı rakipleri arasında bir adım öne çıkartabilirsiniz.

Firmanızın kurumsal görüntüsünü daha iyi noktaya çıkartmak, rakiplerinizin arasında fark yaratmak ve sektör ortaklarınıza kimlerle çalıştığınızı, bugüne kadar neleri yaptığınızı göstermek için ihtiyacınız olan kurumsal portre fotoğraf çekimi firmalar için olmazsa olmaz bir hal aldı!Devamını Oku »

Ürün Tanıtım Filmi

Markanıza ait ürünlerin tanıtımlarını yaparken kaliteli görüntüler oluşturacak ve hedef kitlenizi doğrudan harekete geçireceksiniz.

Ürün tanıtım filmlerinde gerek grafiksel gerek çekim hileleri kullanarak yüksek kalite işler ortaya koyuyor, özellikle dijitaldeki satışlarınızı doğrudan artırmayı hedefliyoruz. Son dönemde özellikle instagram satışlarında vido içeriğin önemi artarken ürün tanıtım filmleri de oldukça önem arz ediyor.Devamını Oku »

Seslendirme Dublaj

Video ve prodüksiyonun olmazsa olmazı seslendirme ve dublajda profesyonellerden hizmet alarak işlerinizi bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

İhtiyacınız doğrultusunda video içeriklere, reklam ve kampanyalarınıza, radyo spotları ve aklınıza gelebilecek her türlü alana uygun profesyonellerden aldığımız hizmetleri üst düzey stüdyolardan çıkacak şekilde hazır hale getiriyor ve işlerimizde kullanıyoruz.Devamını Oku »

Sosyal Medya Danışmanlığı

Facebook, Instagram, Twitter ve Youtube gibi birçok platformda yer alarak tanıtım ve kampanya süreçlerinizi yürütüyor, markanızın sesini duyurmasını sağlıyoruz.

Her gün değişip gelişen süreçlerini takip ettiğimiz sosyal medya ile markanızı istediğiniz alanda konumlandırıyor, hedef kitlenize ulaştırmak istediğiniz her şeyi ulaştırıyoruz. İçerik ve görsel alanında yaratıcı çalışmalar sunduğumuz sosyal medya hizmetimiz ile dijitalde fark edilebilir olmanızı sağlıyor, rakipleriniz arasından sıyrılmanıza yardım ediyoruz.Devamını Oku »

Youtube Reklamları

Günden güne kullanıcısı artan ve reklam alanında da oldukça yüksek potansiyelleri bulunan YouTube’u siz de değerlendirin!

Kullanım oranları günden güne artan YouTube’da oldukça geniş kitleler bulunuyor. Google’a video arama motoru olarak muadil olabilecek YouTube’da yayın içi ve yayın dışı reklam modelleri de bulunuyor. Size en çok geri dönüş sağlayacak reklam modelini seçtikten sonra doğru optimizasyonların yapılması ile geniş kitlelere ulaşabilir, karşılığını kısa vadede alabilirsiniz.Devamını Oku »

Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarım

Logo ve kurumsal kimlik bir markanın bilinirliği açısından oldukça önemlidir!

Logo ve kurumsal kimlik tasarımı çok basit bir konu gibi gözükse de işinizi bir adım öteye taşımak ve kurumsallıkta yol almak için en önemli adımların başında gelir. Tüketiciniz veya hedef kitlenizin ilgisini çekme konusunda ilk adım diyebileceğimiz adımlardan olan logo ve kurumsal kimlik için aklınızdakini her zaman profesyoneller ile paylaşarak en doğru sonuca ulaşabilirsiniz.Devamını Oku »

Afiş Tasarımları

Yaratıcı afiş tasarımları ile hedef kitlenizin ilgisini çekerek harekete geçirebilir ve beğenilerini kazanarak akılda kalıcı işlere imza atabilirsiniz.

Afiş tasarımları birçok sahne gösterisinde kullanılabileceği gibi markaların tanıtım kampanyalarında da tercih ediliyor. Doğru renk ve çizgiler ile grafiksel anlamda bir bütünlüğün sağlanabileceği yaratıcı afiş tasarımları uzaman ekip arkadaşlarımızın elinden çıkarak markanızı bir adım öteye taşıyor.Devamını Oku »

Arama Motoru Optimizasyonu

Tüketicinin satın alma alışkanlıklarını doğrudan etkileyen arama motoru optimizasyonlarını en iyi şekilde kurguluyor ve markanızı üst seviyelere çıkartıyoruz!

Arama motorunda üst sıralarda çıkmanızı sağlayacak optimizasyonlar ile tüketiciye rakiplerinizden önce ulaşmak için fırsat yakalayacak, bunu bütçe harcamadan yapabileceksiniz. Anahtar kelime optimizasyonları ile kullanıcının web sitenize çok daha kolay yoldan ulaşmasını sağlayacaksınız. En iyi arama motoru optimizasyonları için birden çok etmeni bir arada uyguluyor olmak gerekir ve bu sayede en sağlıklı sonuca ulaşırsınız.Devamını Oku »

Canlı Manken Fotoğraf Çekimi

Canlı mankenli fotoğraf çekimleri ile ürünlerinizin tanıtımlarını başarılı bir şekilde sunabilir, satış potansiyellerinizi doğrudan artırabilirsiniz.

Doğru ekipman kadar, işinde profesyonel mankenlerin olmasının da önemli olduğu canlı mankenli fotoğraf çekimleri ile online alışveriş satışlarınızda fark yaratan fotoğraflara yer verebilirsiniz. Ürün çeşitliliğin fazla olduğu online alışverişte özellikle tekstil ürünlerinin tanıtımında gerçek görüntü ve kalite hissini canlı mankenli fotoğraf çekimleri ile oluşturabilirsiniz.Devamını Oku »

Endüstriyel Fotoğraf Çekimi

Tesis, fabrika veya işletmenizin tüm sürecini anlatan çekimleri anlatan endüstriyel fotoğraf çekimleri markanızın kimliğini çok daha iyi sunmanıza yardımcı olur.

İster potansiyel müşterilerinize ister rakiplerinize işletmenizin tüm makine, üretim, paketleme vs gibi süreçlerini ulaştırmanızı sağlayacak endüstriyel fotoğraf çekimlerini, profesyonel ekipman ve alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile sürdürüyoruz. Endüstriyel fotoğraf çekimleri ile sosyal medya, web sitesi, katalog ve broşürleriniz gibi farklı mecralarda fark yaratabileceksiniz.Devamını Oku »

Logo İntro Animasyon

Logo Intro, tüm video içeriklerde logonuzun belirli efektler ile hazırlanarak müzikle bütünleşmesi ile ortaya çıkar.

Logo Intro, müzikle birleşen logonuzun efekt çalışması olarak karşınıza çıkar ve marka sunumlarınızdan, tanıtım videolarınıza kadar her yerde kullanmanızı ve akılda kalıcılığın oluşmasını sağlar. İlgi çekici marka sunumlarında kullanabileceğiniz bu logo çalışmaları akılda kalıcı olacağı için kurumsal yapınıza da fayda sağlayacaktır.Devamını Oku »

Web Sitesi Tasarımı

Alt yapı kadar önemli bir konu olan web sitesi tasarımında profesyonel destek alarak sitenizde vakit geçirme oranlarını artırabilirsiniz.

Siteye gelen ziyaretçiyi sitede tutabilmenin yolu site tasarımından geçiyor. Ziyaretçinin vakit geçirmesini keyifli hale getirebilmek için görsel ağırlıklı siteler hazırlıyor, istedikleri ve sizin ulaştırmak istediğiniz bilgiye ulaşmalarının yollarını açarken bir yandan da keyifle vakit geçirmelerini sağlıyoruz.Devamını Oku »

Facebook Reklamları

Oldukça yüksek bir kullanıcı oranına sahip olan Facebook, Türkiye ve Dünya’da hala en çok ziyaret edilen platformlardan olmayı sürdürüyor.

Kullanım sayılarının düştüğünü düşünülse de düşünülenin aksine hala yüksek oranda kullanıcıya sahip olan aktif ve dinamik bir pazar alanı sunan Facebook’da reklam vererek birçok kişiye ulaşabilirsiniz.Devamını Oku »

İnfluencer Marketing

Son yıllarda artarak devam eden reklam ve pazarlama modeli diyebileceğimiz influencer marketing ile kitlenize en doğru yoldan dokunma fırsatı yakalayın!

Gelişen ve değişen teknolojinin hayatımıza en yeni soktuğu reklam modellerinden olan influencer marketing ile hedef kitlenize en hızlı şekilde ulaşabilir ve akılda kalıcılık konusundan başarılı bir yol haritası oluşturabilirsiniz. Alışveriş şekillerimizin değiştiği son yıllarda doğrudan satışa en çok yönlendiren reklam modellerindeki en önemli detay kitleniz ile en uyumlu kişileri seçmek olacak.Devamını Oku »

Katalog ve Broşür Tasarımı

En eski ve bilinen pazarlama araçlarından olan katalog ve broşür tasarımı ürünlerinizi ve hizmetlerinizi kitlelere ulaştırabileceğiniz ürünlerdir.

Katalog ve broşürler birçok markanın yıllardır süre gelen pazarlama araçlarından olmayı devam ettiriyor. Basılı ürünler olan katalog ve broşürlerin son dönemde dijitallerinin de kullanıldığını söyleyebiliriz. Tüketicinin satın alma sürecinin sonunda bile alarak hala ürün incelemeye devam ettiği bir ürün olan kataloglar pazarlama konusunda oldukça başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlar.Devamını Oku »

Manipülasyon

Grafiksel çalışmaların en ilgi çekici hallerinden olan manipülasyon çalışmaları ile dijitalde fark yaratın!

Manipülasyon çalışmaları web sitesinden, sosyal medya sayfalarına kadar birçok alanda kullanmayı tercih ettiğimiz ürünlerden. Başarılı manipülasyon çalışmaları için her zaman ekibimizin profesyonellerine güveniyor, yaratıcılıkta sınır tanımayan işlere imza atıyoruz.Devamını Oku »

E-Ticaret Seo Hizmetleri

E-ticaret seo hizmetleri ile online satış potansiyellerinizi artırın!

Günümüzün en yoğun satış kanalı haline gelen e-ticaret sitelerine trafik çekmek için en çok kullanılan reklam modellerinden olan seo hizmetleri ile arama motorlarında üst sıralarda çıkabilir, organik olarak rakiplerinizden sıyrılarak öne sıralarda yer alabilirsiniz. Karşılık almak için reklam kampanyalarının devamlılığı sağlanmalı ve trafiği her zaman üst düzeyde tutulmalı.Devamını Oku »

Mailling ve E-bülteni

Reklam ve pazarlama hizmetleri içerisinde uzun yılladır kullanılan sistemlerden olan mailing ve e-bülten ile hedef kitlelerinize doğrudan ulaşın!

Mailing ve e-bülten ile birçok kişiye aynı anda ulaşabilir, e-posta yoluyla ulaştırmak istediğiniz bilgi, davet ya da mesajı tasarımlar ile destekleyerek datanızdaki tüm kişilere ulaştırabilirsiniz. Günümüz iş hayatında iletişim anlamında en çok kullanılan araç olan mail kutuları her gün kontrol ediliyor ve haliyle birçok kişiye mesajınızı kolaylıkla ulaştırabilirsiniz.Read More »

Headshot ve Cast Fotoğraf Çekimi

Headshot standart fotoğraf çekiminde düz renk arka plan, renkli veya siyah beyaz fotoğraflar çekiyoruz.

Özellikle cast ajanslarının ihtiyacı olan headshot fotoğraf hizmetini en doğal gözükecek şekilde sizlere veriyor, profesyonel ekibimiz ve üst düzey ekipmanlarımız ile kaliteyi sizlere ulaştırıyoruz.

Genellikle mimiksiz çekilen fotoğraflara bazı durumlarda karakter yansıtmalı, ağır mimikli ve duygulu fotoğraflar  da çekiyoruz.Devamını Oku »

Kurumsal Tanıtım Filmi

Markanızı en iyi şekilde yansıtacak kurumsal tanıtım filmleri ile dijitalde fark yaratabilir, kendinizi en iyi şekilde yansıtacak bir filme sahip olabilirsiniz.

Alanında uzman ekip arkadaşlarımız yaratıcı fikirleri ile markanızı bir üst noktaya taşıyacak ve markanıza ait bir kurumsal tanıtım filmi oluşturmanızı sağlayacak. Sıradan tanıtım filmlerinden farklı olarak yaratıcı fikirler ile buluşacak kurumsal filmler gerek müzik gerek konsept gerek de geçişler ile markanıza değer katacak.Devamını Oku »

Drone Çekimi

Birçok video çekiminde kullanılabilen drone çekimleri son yıllarda birçok konsept çekimde, ürün tanıtım filminde ve reklam filmlerinde kullanılıyor.

Havadan fotoğraf ve video çekim hizmeti sunan drone çekimleri ile tesis, işletme ve üretim merkezleri gibi yerlerin geniş açı videolarını çektirebilir ve tanıtım kampanyalarınıza boyut katarak ilgiyi artırabilir ve profesyonel bir sonuca ulaşabilirsiniz.Devamını Oku »

E-Ticaret Sitesi Tasarımı

Ucu bucağı olmayan bir alan olan e-ticaret sitelerinde alt yapı kadar tasarımı da önemsiyor, ziyaretçinin sayfada geçireceği süreyi her zaman uzatmayı hedefliyoruz.

Ziyaretçinin sitede vakit geçirmesini artırmayı onları yormadan ve sıkmadan yapıyor, pratik kullanım seçenekleri ile yüksek performansı hedefliyoruz. Kısa ve bilgilendirici bir metne ulaşmak isteyen ziyaretçiyi görsel anlatımlarla destekliyor ve yüksek performansı sizlere sunuyoruz.Devamını Oku »

İnstagram Reklamları

Son yılların en popüler sosyal medya alanlarından olan Instagram’da markanıza uygun reklamlar optimize ederek geniş kitlelere ulaşabilirsiniz.

Türkiye’de en çok kullanılan sosyal medya platformu olan Instagram’da kendinize bir dükkân oluşturmak oldukça kolay! Hedef kitlenize doğrudan ulaşmanın yolu ise doğru reklam optimizasyonlarından geçiyor. İşi profesyonellere bırakarak adeta işlek bir caddede dükkân açmış derece kitlenize ulaşabilir, yüksek satış potansiyellerini yakalayabilirsiniz.Devamını Oku »

Marka İsmi ve Hikayesi

Tanınırlık ve bilinirlikte oldukça önemli bir yere sahip olan marka ismi ve hikayesi işinizi kurarken ya da öncesinde çözeceğiniz bir süreç!

Akılda kalıcılık, ilgi çekicilik konusunda marka ile ilgili oldukça önem teşkil eden marka ismi ve hikayesi konusu altı doldurulduğunda marka için oldukça kıymetli oluyor. Hikayeleştirilen marka ismi reklam ve tanıtım kampanyalarından dijitalde paylaşım süreçlerine kadar her alanda kullanılabilir olmayı sürdürüyor.Devamını Oku »

Banner Tasarımları

İnternet sayfaları, web siteleri gibi internetin her alanında karşınıza çıkabilecek banner tasarımları hedef kitlenize ulaşmanın yollarındandır.

Birbirinden farklı birçok boyut ve formatta hazırlanabilen banner tasarımları sabit ve hareketli olabilecek şekilde hazırlanıyor. Yaratıcı tasarımlar ile hedef kitlenize harekete geçirecek banner tasarımları farklı platformlarda farklı formatlarda hazırlanabiliyor. Esnek seçenekleri olan banner tasarımlarında yapı olarak birçok seçenek bulunuyor.Devamını Oku »

Sosyal Medya Tasarımları

Sosyal medya tasarımları ile dijitalde ilgi çekmek için saniyeleriniz olduğunu biliyor muydunuz?

Sosyal medyada hangi platformda olursanız olun fotoğraf veya grafik tasarım ürünleri ile bütünlük sağlamak ve takip edilir konuma gelmek oldukça önemli. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile sayfanızda bütünlük sağlayacak ve hedef kitlenizi harekete geçirecek tasarımlara yer veriyoruz. Profesyonellik için de oldukça önemli olan sosyal medya tasarımları markanızı da bir basamak yukarı taşıyacak.Devamını Oku »

Google Seo Hizmetleri

Google arama motoru optimizasyonları ile tüketiciye doğrudan ulaşma fırsatları yakalayacak ve satış potansiyellerinizi artıracaksınız.

Google seo hizmetlerinde birbirinden farklı birçok reklam modeli bulunuyor biz de marka özelinde hedef kitleyi harekete geçirecek en doğru modeli seçiyor ve o yolda bir planlama oluşturuyoruz. Arama ağı reklamları, görüntülü reklam ağı, video reklamlar ve uygulama reklamları gibi seçenekleri olan Google seo hizmetlerinden size en uygun olanı seçtikten sonra sonuçları takibe alıyoruz.Devamını Oku »

Customer Support

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque rutrum pellentesque imperdiet. Nulla lacinia iaculis nulla.

Sliders

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque rutrum pellentesque imperdiet. Nulla lacinia iaculis nulla.

HTML5

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque rutrum pellentesque imperdiet. Nulla lacinia iaculis nulla.

Icons

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque rutrum pellentesque imperdiet. Nulla lacinia iaculis nulla.

Colors

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque rutrum pellentesque imperdiet. Nulla lacinia iaculis nulla.

Buttons

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque rutrum pellentesque imperdiet. Nulla lacinia iaculis nulla.

Learn more about our process

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce elementum, nulla vel pellentesque consequat, ante nulla hendrerit arcu, ac tincidunt mauris lacus sed leo. vamus suscipit molestie vestibulum.

Meeting

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus blandit massa enim. Nullam id varius.

Execute

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus blandit massa enim. Nullam id varius.

Delivery

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus blandit massa enim. Nullam id varius.