Fotoğraf

Yılların verdiği sektör tecrübesi, bilgi birikimi ve profesyonel ekipmanlar ile ihtiyacınız olan tüm fotoğraf çekimlerini sizler için gerçekleştiriyoruz!

Her firmanın duyduğu reklam ve tanıtım faaliyetlerinin başında gelen fotoğraf hizmetini profesyonel ekipman ve yılların verdiği tecrübe ile markanızı ileri taşımak için kullanıyor, marka konumlandırmanızda sizi ileri bir seviyeye taşıyoruz. Kaliteli fotoğraflar ile ürününüzü her zaman üst seviyeye taşıyor, yaptıracağınız çekimler ile işletmenizin büyümesinde en önemli adımları atmanızı sağlıyoruz.

Fotoğraf çekimleri sadece fotoğraf diyebileceğimiz kadar basit değildir, ihtiyaç doğrultusunda kategorilerimiz arasından sizin için en uygun olanı size sunuyor, web siteniz, sosyal medya hesaplarınız, baskı ürünleriniz gibi birçok alanda kullanabileceğiniz fotoğraflar ile buluşturuyoruz.

Fotoğraf çekmek profesyonellik isteyen, iyi ekipman ve vizyon gerektiren, birinci önceliğine markanızın başarısını koyduğumuz hizmetlerimizdendir. Biz fotoğraf çekmeyi tutku haline getirmiş, işinden keyif alırken sonuçlarını izlemekten de keyif alan bir ajans olarak işimizi kategorize ediyor ve profesyonel bir fotoğraf hizmeti için ihtiyacınız olan her şeyi sizlere sunuyoruz.

Gelişen teknolojinin getirilerini her zaman hayatımıza entegre ediyor, ekipmanlarımızı güncelleyerek trendlere uygun ürünleri hizmetlerimiz içine alıyoruz. Bu sayede donanımlı ve yüksek kalite fotoğraflar ile size sunduğumuz kaliteyi doğrudan artırıyoruz.

Fotoğraf hizmetimizi beş adet alt başlıkta sunuyor, konseptine uygun çekim seçenekleri ile en doğru sonucu almanızı hedefliyoruz. Bu sayede işinizin sonuçlarını çok daha yüksek kalitede alıyor, işi alanında profesyonel kişilere teslim etmiş oluyorsunuz. Şimdi kısaca bu hizmetlerimizden bahsedelim…

Reklam ve Ürün Fotoğraf Çekimi

Markanızı ve sizi anladıktan sonra belirli bir konsept dahilinde ürün veya hizmetlerinizi sosyal medya, dijital mecralar, gazete, dergi ve broşürler gibi birçok alanda sunmanıza yardımcı olan reklam ve ürün fotoğraf çekimlerimiz ile fark yaratacak, rakipleriniz arasından sıyrılacaksınız. İyi bir reklam ve ürün fotoğrafı için gerekli olan tüm ekipmanların her zaman güncel olduğu ajansımızdan siz de yararlanarak marka bilinirliğinize katkı sağlayabilirsiniz.

Canlı Manken Fotoğraf Çekimi

Özellikle tekstil ürünlerinin tanıtımında oldukça önemli olan canlı manken fotoğraf çekimleri ile ürün tanıtımlarınıza seviye atlatabilir, satış potansiyellerinizi doğrudan artırabilirsiniz. Alanında tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile doğru açı, fon, ışık gibi elementleri bir arada sağlarken yaratıcılık ve profesyonel ekipmanlarımız ile markanıza fayda sağlayacak fotoğraf çekimleri gerçekleştiriyoruz. Canlı mankenli fotoğraf çekimleri ürünlerinizin yanı sıra manken model çekimleri için de tercih edilebiliyor ve burada da en iyi sonuç alacağınız fotoğrafları sizler ile buluşturuyoruz.

Headshot ve Cast Fotoğraf Çekimi

Özellikle ajansların ihtiyacı olan headshot ve cast fotoğraf çekimleri bazen de bireysel talep olabiliyor. İster ajans ister bireysel talep olan headshot fotoğraflar dizi, film, reklam veya tiyatro için doğal hallerinizi gösteren fotoğraflar olurken, biz sizi yine mükemmel sonuca ulaştıran işler ile buluşturuyoruz. Standart headshot fotoğrafları ağırlıklı olarak düz renk arka planda, ifade ve mimiksiz çekilse de bazı durumlarda taleple doğru orantılı mimik ve duygu dolu da çekilebiliyor.

Kurumsal Portre Fotoğraf Çekimi

Şirketinizi daha iyi yansıtmanın oldukça önemli olduğu son yıllarda kurumsal portre fotoğraf çekimleri oldukça önem teşkil ediyor. Eskiden maliyetlere dahil edilmeyen fotoğraf çekimleri artık hemen her işletmenin ihtiyacı haline geldi. Kurumsal portre fotoğraf çekimleri ile kurumunuzun tanıtımının yapılacağı her alanda profesyonel fotoğraflara sahip olur ve bu fotoğraflar ile rakipleriniz arasında parlama fırsatı bulabilirsiniz. Gelişime ayak uyduran firmalardan olmak için tanıtım süreçlerinize profesyonel fotoğrafları da ekleyin!

Endüstriyel Fotoğraf Çekimi

İşletme ve fabrikaların gerek iş ortaklarına gerek rakiplerine kendilerini en iyi şekilde duyurmaları için fırsat olan endüstriyel fotoğraf çekimleri ile tanıtımlarınızı en iyi şekilde yapabilir, marka bilinirliğinizi çok daha geniş bir kitleye ulaştırabilirsiniz. Endüstriyel fotoğraf çekimlerinizi toplantılarınızdan sunumlarınıza birçok alanda kullanabilir, kısa vadede karşılığını alabilirsiniz.