Canlı Manken Fotoğraf Çekimi

Birçok marka gerek dijitalde gerek basılı işlerde canlı mankenli fotoğraf çekimleri ile rakiplerinden bir adım öne çıkıyor ve ilgi çekici fotoğraflara sahip oluyor!

Canlı Mankenli Fotoğraf Çekimi

Anonim Media olarak yılların tecrübesi ile donanımlı ve güncel ekipmanlara sahip ofisimizle sizlere her türlü fotoğraf veya video çekim hizmetini sunuyoruz. Biz işimizi iyi yapmak için her hizmetimizde olduğu gibi canlı mankenli fotoğraf çekiminde de profesyonel ekip arkadaşlarımızla çalışıyoruz. En doğru açı, ışık, fon gibi birçok elementi biliyor, en başarılı fotoğraflar ile sizleri buluşturuyoruz. Yıllardır işimizi severek yapıyor, çıkarttığımız sonuçlardan da her zaman keyif alıyoruz.

Canlı Mankenli Fotoğraf Çekimi

Canlı mankenli fotoğraf çekimi birçok alanda ihtiyaç olarak karşımıza çıkabiliyor. Buna birkaç başlık altında bakıyoruz. İlk başta bahsedeceğimiz canlı manken fotoğraf çekimi, birçok ajansın isteyeceği çeşitli fotoğraflardan oluşabiliyor. Burada konsepte uygun çekimler yaparak mankenlik / modellik yapacak birçok kişinin ihtiyacı olan fotoğraf çekimlerini yapıyoruz. Farklı fon ve ışık imkanlarını size sunarak çeşitliliği olan fotoğraflar çekiyoruz. Bunları bireysel hizmet olarak sağladığımız gibi, ajanlara toplu hizmet olarak da veriyoruz.

Canlı mankenli fotoğaf çekimine sadece model çekimi olarak bakmak doğru olmaz. Gelişen dünyamızda ve getirdiği koşullarda bir şeylere zaman ayırmak her gün daha da zor oluyor. Bu süreçte de online alışveriş her gün tırmanarak en çok tercih edilen alışveriş alışkanlıklarımız arasına giriyor. Online alışveriş alışkanlığı hayatımızın içerisine bu kadar girerken biraz orada dikkat ettiğimiz başlıklara bakalım.

Ürün çeşitliğinin çok olduğu online alışverişte özellikle tekstil ürünlerinin fotoğraflarında canlı mankenli fotoğraf çekimlerine oldukça ihtiyaç duyuluyor. Çünkü alıcı ürünü birinin üstünde fotoğraflanmış olarak gördüğünde kombinin üzerindeki duruşunu kafasında daha kolay canlandırıyor. Bu da ürünü almasında daha etkili bir yöntem oluşturmuş oluyor. Yani canlı mankenli çekimler ağırlıklı tekstil ürünlerinde çok daha büyük ihtiyaç diyebiliriz. Ama sadece tekstil olarak sınırlandırmamız doğru olmaz. AVM markalarının sosyal medya hesaplarından, ev tekstili ürünleri satan firmalara kadar birçok alanda canlı mankenli fotoğraf çekimleri yapmak gereklidir. Bu çekimler markaların her birine daha samimi fotoğrafları müşterileri ile buluşturma imkanı sunuyor. Biz yıllardır birçok markaya bu anlamda çeşitlilik sağlayıp gerek sosyal medya, gerekse basılı yayın materyallerinde kullanma imkanı sunuyoruz.

Biz bunu sadece web sitelerinde satış olarak da düşünmüyoruz. Sonuçta satış alışkanlıklarımız her gün değişiyor. Son yıllarda sosyal medyadan satışın da çok arttığını söylememiz mümkün. Instagram, web sitelerine oranla samimiyet arayan dijital bir platform. Bu sebeple instagram satışlarında veya büyük markaların instagram sayfalarında canlı mankenli fotoğraf çekimleri yapmalı çok büyük önem teşkil ediyor. Hatta son dönemde biz, müşterilerimize video çekimlerini de öneriyoruz. Çünkü gerçek hayattan görüntüler verdiğinizde satış kampanyaları daha iyi sonuçlar veriyor.

Canlı mankenli fotoğraf çekimleri tekstil ürünleri dışında da birçok marka için önem teşkil ediyor. Örnek vermemiz gerekirse cafe, restaurant gibi mekanların tanıtım filmleri, kampanya süreçleri ve sosyal medya görsellerinde canlı mankenler kullanarak ortamda gerçekçi ve samimi görsellere veya videolara sahip olmasını sağlıyoruz. Bu konuda ajansımızdan hizmet alırken gerekli durumlarda mankenleri de biz ayarlayıp bu süreci bütün halinde tamamlayıp size sunabiliyoruz.

Çekimlerde saç, makyaj gibi hizmetleri firma olarak dilerseniz siz sağlayabiliyor ama bu konularda da desteğe ihtiyacınız olursa biz sizlere saç, makyaj, ürün desteği gibi yardımlarda bulunabiliyoruz. Sektörde yıllardır birçok alanda hizmet verdiğimiz için iş ortaklarımızdan destek alarak tüm ihtiyaçlarınızı çözümleyebiliyor, size de sadece hayal edip istediğinizi bizimle paylaşma işinizi bırakıyoruz.

Son dönemde gerçekliğin reklam ve kampanyalarda sizi öne çıkarttığını belirtmek istiyor, hangi alanda olursa olsun fotoğraf çekimlerini video ile desteklemeyi öneriyoruz. Samimi ve gerçek hayattan görüntülerin satışlarınızı artıracağını bildiğimiz için bu konuda çalışmalar yapmanızı öneriyoruz.