Video & Prodüksiyon

Dijitalin gelişmesi ile en çok geri dönüş sağlayan video içerik her geçen gün kıymetini artırıyor. Biz de profesyonel ekipman ve yaratıcı gücümüz ile markanızı öne çıkartacak video ve prodüksiyonları sizler ile buluşturuyor, sizi amacınıza adım adım ulaştırıyoruz.

Prodüksiyon Hizmetleri

Anonim Media olarak sizlere dijitalde ve basılı işlerde tanıtım filmleri, video içerikler ve fotoğraf ağırlıklı prodüksiyon hizmetleri sağlıyoruz. Bu hizmetleri size sağlarken strateji ve planlamayı ilk adım olarak görüyor, yapacağımız ilk görüşmelerde markanızı uzun uzun dinleme ve tanıma toplantıları gerçekleştiriyoruz. Bu toplantılardan sonra ulaşmak istediğiniz kitleyi, amacınızı ve teknik bilgileri konuşuyor ve içeriği dolu, kaliteli hizmetler sunmayı hedefleyerek çalışmaya başlıyoruz.

Kısaca günümüzdeki süreçten bahsetmemiz gerekirse, son yıllarda okumaktan çok izlemeyi, uzun yoldan çok kısa yoldan bilgi sahibi olmanın yollarını arıyoruz. Bu bağlamda en doğru yol video ve görsel içerik. Bu noktada da prodüksiyon hizmetleri devreye giriyor ve geniş kapsamlı bir hizmetle hedef kitlenize doğru bilgiyi markanızı öne çıkartarak sunuyoruz.

Bizim için sınırlar ve kalıplar yok!

Her projede ilk işimiz gibi heyecanlanıyor, her proje özelinde yeni çalışma prensipleri ediniyoruz. Esnek çalışma politikamız ve profesyonel ekip arkadaşlarımız ile yaratıcı fikirler üretmekten yorulmuyor, tekrara düşmeden içi dolu işler çıkarıyoruz.

Anonim Media olarak tüm prodüksiyon hizmetlerini doğru planlama, yaratıcı fikirler ve kaliteli ekipman bütünüyle sağlıyor, sizi amacınıza sağlam adımlarla ulaştırıyoruz. Prodüksiyon hizmetlerimiz birçok konu başlığını içeriyor. Bunlardan bahsetmemiz gerekirse;

Ürün Fotoğrafları ve Video Çekimi

Dijitalleşen dünyada son yıllarda online satışın zirveyi görmesi ile ürünlerin sunulma şekli ve reklamın önemi her yıl daha da artıyor. Biz de bu noktada ister sosyal medyadan satış yapın, isterseniz bir e-ticaret sitesi üzerinden, ürünlerinizi fotoğraf ve video çekimleri ile bir adım öteye taşıyoruz.

Yemek Fotoğrafları ve Video Çekimi

Yemekte görsel önemlidir, önce gözünüz sonra karnınız demişler sonuçta! Dijital dünyada gıda sektöründeki firmaların kendilerini en iyi ifade etme şekli video ve fotoğraflardır. Gerçekçi görsellerle iştah açısı videolar için bize ulaşın!

Youtube Videosu

Son yıllarda yükselen, bir sektör haline gelen Youtube’da yaratıcı işlerin yanında profesyonel prodüksiyon da sizi bir adım öteye taşıyor. Bizimle iletişime geçerek ilk adımlarınızı güvenle atabilirsiniz.

Drone Çekimi

Profesyonel prodüksiyon kadromuz ile yaratıcı projeler oluşturur ve drone çekimleri yaparak markanızı öne çıkarırız. Gelin birlikte yeni projeler için denenmemiş şeyleri deneyelim!

Menü ve Katalog Çekimi

Ürünlerinizi veya lezzetlerinizi farklı çalışmalar ile öne çıkartmak istiyorsanız müşterilerinizin ilgisini çekecek yaratıcı fotoğraf ve video çekimleri için doğru adrestesiniz.

Tanıtım ve Reklam Filmi Çekimi

Video içerik son yıllarda oldukça tercih edilen bir iletişim kanalı. Markanızı öne çıkartmak, hedef kitlenize anlatmak istediklerinizi net bir şekilde anlatmak ve yaratıcı içerikler için projelendirme ve uygulama aşamasında sizlerin yanında oluyoruz.

Klip Çekimi

İç ve dış çekim yapabileceğimiz klip çekimlerinde kaliteli ve farklı birçok ekipman seçeneği ile sizlere hizmet veriyoruz.

Set ve Dizi Fotoğraf Çekimi

Dizi ve film setlerinde set fotoğrafı, sosyal medya içerikleri, pr fotoğrafları, afiş çalışmaları gibi birçok alanda fotoğraf ve video hizmeti sağlıyoruz.

Röportaj Fotoğrafları

Birçok dergi ve gazete için röportaj çekimleri yapıyor, kaliteli hizmet anlayışımızla en iyi prodüksiyon hizmetini size veriyoruz.

Anonim Media olarak tüm bu bahsettiğimiz prodüksiyon hizmetlerini size sağlıyor ve sizden gelecek fikirlere de her zaman açık oluyoruz. Sınırlara kapılmadan her projede yeni çalışma prensipleri edinebiliyor ve markanızın fark yaratarak bir adım öne çıkmasını sağlıyoruz.İşini iyi yapan ve keyifle çalışan ekip arkadaşlarımız ile her yaptığımız projede sizler gibi heyecanlanıyor ve sonucunu izlemekten büyük keyif alıyoruz.

Bu heyecanı kaybedene kadar hizmet vermek için sizlerleyiz!