Sosyal Medya

Son yılların kişisel kullanımdan, marka paylaşımlarına kadar en popüler dijital kanallarından olan sosyal medyada bilinirlik kazanmak için profesyonel destek alabilir, markanızın dijital kimliğini güçlendirerek satış potansiyellerinizi artırabilirsiniz.

Sosyal Medya

Günün her saatinde elimizin altında olan sosyal medya her geçen gün hayatımızın merkezi haline geliyor. Kişisel kullanımlarımız dışında markaların da en temel iletişim kanalı haline gelen sosyal medya dinamikleri her gün değişip, gelişiyor. Bu değişime ayak uydurabilen markalar günden güne ilerleme kaydederken, önemsemeyen firmaların da bilinirliğini yitirdiğini ne yazık ki gözlemleyebiliyoruz.

Bizim en severek verdiğimiz hizmetlerden olan sosyal medya, markanızı nasıl konumlandırmak istediğinizle başlayan bir süreç. Buna karar verdikten sonra birçok platformda yer alma şansı yakalıyorsunuz. Facebook, Instagram, Twitter ve Youtube gibi birçok platformda sosyal medyanın etkisini ve gücünü kullanma imkanınız varken bizim önerimiz her zaman sizin kitlenizin en çok nerede vakit geçirdiği sorusu oluyor. Bunun araştırmasını yapıp, sonuçlandırdıktan sonra en doğru platformu seçerek sizin için bir sosyal medya çalışması yapmaya iyi bir yol haritası hazırlayarak başlıyoruz.

Sosyal medyanın dinamikleri yıllar içerisinde değişmeye devam ediyor, son yıllarda öne çıkan reklam başlıkları birkaç sene önce yoktu diyebiliriz. Bu sebeple markaların sosyal medyadan uzak kalması reklam ve tanıtım anlamında hiç doğru bir yaklaşım olmuyor. Biz, bizimle çalışmak isteyen markalara sosyal medyanın farklı kanallardan da desteklenmesi gerektiğini, bu işin sadece sosyal medya reklamı vermekten artık çıktığını ve ne kadar yan araçlarla desteklersek çok daha hızlı yol kat edebileceğimizi anlatıyoruz.

Anonim Media olarak temel sosyal medya hizmetlerimizden bahsetmemiz gerekirse;
  •  Haftalık veya aylık sosyal medya içerik paylaşım hizmetini sunuyoruz.
  •  Strateji ve fikir geliştirme sunumları hazırlıyoruz.
  •  Grafik tasarım ürünleri hazırlıyoruz.
  •  Fotoğraf ve video çekimleri gerçekleştiriyoruz.
  •   Haftalık veya aylık raporlama hizmeti sunuyoruz.

Bunlar yukarıda da belirttiğimiz gibi temel hizmetlerimiz. Bunların yanında son dönemde oldukça önemsediğimiz, kampanya ve büyük çaplı yarışma süreçlerini ekliyor, markaya uygun influencer marketingin önemini anlatıyor ve markalar arası iş birliklerin iki firmaya da çok büyük fayda sağladığından bahsediyoruz.

Biz sosyal medya, medya ve pr hizmetleri vererek, markanızın sesini daha fazla duyurmanızı sağlıyoruz. Rakipleriniz arasından sıyrılırken fark yaratmak için doğru platformları, doğru kişilerle kullanmanın önemini sizlere örnek uygulamalar ile sunuyoruz. Sosyal medya, medya ve pr çalışmaları dijital dönüşümle birlikte her gün yeni dinamikleri beraberinde getiriyor. Biz de tüm gelişmeleri marka iletişim süreçlerinize entegre ederek sizi zamanın getirilerine hızlıca adapte ediyor ve en doğru yönetimi tercih ediyoruz.

Daha fazla satış, daha çok müşteri!

Marka olarak amaçlarınız doğrultusunda, daha fazla satış veya daha çok ulaşılacak hedef kitle ihtiyacınıza ulaşabiliyorsunuz. Burada dikkat ettiğimiz şeyin başında bu çalışmaları sadece reklam olarak görmememiz geliyor.
Birçok hizmetimizde bahsettiğimiz gibi burada da tek bir konuyu ele almaktan çok birçok başlığı reklamın içerisine alıp her birini koordineli uyguladığımızda çok daha efektif ve hızlı sonuç veren kampanyalar yürüttüğümüzü deneyimliyoruz.

Sosyal medyanın yanında televizyon, etkinlik, fuarlar ve farklı projeler için ihtiyacınız olan medya ve PR çalışmalarında da yanınızda oluyoruz. İş ortaklarımız ve 10 yıllık iş tecrübemizle en doğru çalışmaları sizler için yapıyor ve işinizi istediğiniz alanda duyurmanıza destek oluyoruz. PR çalışmalarında hem geleneksel hem de yeni nesil dijital dünya özelinde çalışıyoruz. Doğru çalışmalar ile sizi hedef kitleniz ile buluşturup, markalaşmanızda sağlam adımlarınıza destek oluyoruz.

Her zaman sizden gelen fikirlere açık olup, uzunca toplantılar yapmayı seviyoruz. Özellikle bu hizmetimizde markanızın temsilcisi ve bizim uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte toplantılar yapmanın çok daha iyi ve başarılı fikirleri ortaya çıkardığını düşünüyoruz.