Logo İntro Animasyon

Logo Intro ile video içeriklerimizde kurumsal yapınızı en güçlü olacak şekilde gösterebilir, müzik ve efekt uyumları ile markanız için ilgi çekici bir çalışmaya sahip olabilirsiniz. Bu çalışmaları birçok alanda kullanabileceğiniz gibi markanıza da değer katma fırsatı bulacaksınız.

Video ve Animasyon

Değişen ve gelişen dünyada video ve animasyon en çok gördüğünüz hizmetlerden birisi ve her gün de önemi daha çok artıyor. Video ve animasyonun amacı, izleyiciyi, pratik, yaratıcı ve kolay içeriğe ulaştırmak. Pratik ve kolay derken son yıllarda en büyük eksiklerimizden birisi olan zamansızlıktan bahsediyoruz. Bir konu hakkında bilgi sahibi olmak için araştırıp, derin okumalar yapmanız gerekirken video içerikler ile görsel destekli hızlı bilgiye ulaşmak daha kolay oluyor. Profesyonel video içerik hazırlamak, değinilmesi gereken doğru ve anahtar bilgiler ve doğru görsel seçimleri ile size çok zor bir iş geliyor olabilir ama biz bu işi çok iyi biliyor ve edindiğimiz tecrübelerimizle sizi en doğru sonuca ulaştırmak için zevkle çalışıyoruz.

Her alanda olduğu gibi bu alanda da işinde profesyonel ve yıllarca bu alanda hizmet veren arkadaşlarla çalışıyoruz. Gelişen video ve animasyon tekniklerine hakim olmak için devamlı araştırıyor ve güncel gelişmeleri sürekli deniyoruz. Bu işten keyif almak bizim en büyük artımız! Keyif aldığımız işi, yaratıcı fikirlerimiz ile buluşturuyoruz. Sizden gelen talepleri değerlendirip sizi amacınıza en kolay ve doğru yoldan götürecek video ve animasyon çözümlerini sizlere sunuyor ortak karar doğrultusunda da çalışmalarımıza başlıyoruz.

Video ve animasyon her yerde!

Animasyon geçtiğimiz yıllarda alışık olmadığımız birçok alanda da karşımıza çıkmaya başladı. Hem keyifli hem de doğrudan anlatımın en eğlenceli yolu olan animasyonlar, hem seçim kampanyalarında hem de birçok kamu spotunda karşımıza çıktı. Pratik ve doğrudan bilginin aktarılmasındaki kolaylıkla çok fazla beğeni ve tıklanma alan bu kampanyaların sonuçları da çok başarılı oldu. Umarız önümüzdeki yıllarda daha çok video ve animasyon içerik görür ve bu içeriklerin çoğalmasında bizim de payımız olur!

Anonim Media olarak animasyon ve video içerikte sınır tanımıyor ve birçok alanda hizmet vermeye hazır bir şekilde sizleri bekliyoruz! Gelin birlikte düşünüp, kimsenin yapmadığı işlere el atalım!

Video ve animasyonda sosyal medya içerikleri, kamu spotları, kampanyalar, eğitici ve öğretici videolar, klip çekimleri, tanıtım filmleri, youtube içerikleri, reklam filmleri gibi birçok alanda hizmet veriyoruz. Bu hizmetlerin her birinde yaratıcı fikirler üretmeyi önemsiyor ve özgün içerikleri izleyiciye sunmaktan büyük keyif alıyoruz.

Video ve animasyon içeriğin alt başlıklarından bahsetmemiz gerekirse, anlatılmak istenen konu veya verilmek istenilen mesajdan başlayabiliriz. Markalarımız bizden bir video veya animasyon içerik istediğinde ilk sorduğumuz soru ve ulaşmak istediğimiz bilgi de bu oluyor. Bu başlığımıza karar verdikten sonra vurgulamak istediğimiz noktaları belirliyor ve görsel çalışmalara başlıyoruz. Burada video içerik olacaksa eğer bir ürün veya hizmet için video çekilecek alana giderek canlı görüntüler alıyor veya çekimler yapıyoruz. Ama eğer animasyon yapacaksak önce kendimize bir maskot oluşturuyor veya gerçek kişilerin illüstrasyon çizimlerini yapıyoruz. Daha sonra temamız doğrultusunda grafiksel efektler ile bir bütünlük sağlayarak hikâyemizi anlatıyoruz. Video ve animasyon içerikte önemli olan bir diğer konuda seslendirme. Bu konuda da dilerseniz kendi ekibinizden veya bizim size sağlayacağımız hizmetle seslendirme sanatçılarına yer veriyor ve ister eğlenceli isterseniz de vurucu seslendirmeler yapabiliyoruz.

Bizim için en baştan beri söylediğimiz en önemli konu olan, yaratıcılık ve özgün çalışma temel prensibimiz. Bunun üzerine amaç ve hedefleriniz doğrultusunda çalışmalarımızı yapıyor ve sizi dijital mecralarda veya televizyon da rakiplerinizden bir adım öne çıkarıyoruz.

Dijitalleşen ve gelişen dünyada hep görünür olmak için video ve animasyon içerikten uzak kalmayın!