OfisimizOfisimiz bize bir yandan ev olurken bir yandan da ilham oluyor!

Profesyonel ekip arkadaşlarımız ve güncel ekipmanlarımız ile her zaman içinde olmaktan keyif aldığımız ve kendimiz için güvenli bölge ilan ettiğimiz ofisimiz bizim için bir yandan üretimi asla bırakmadığımız çalışma alanı bir yandan da huzuru en çok bulduğumuz evimiz oluyor.

Birçok markaya hizmet verdiğimiz ve vermeye devam ettiğimiz ofisimiz her zaman çalıştığımız tüm müşterilerimize kapısını sonuna kadar açıyor. Çekimlerden, iş planlamalarına, rutin toplantılarımızdan keyif kahvelerine kadar vakit geçirdiğimiz ofisimize tanışmak için sizleri de bekliyoruz.

Keyifli Çalışma Ortamı

Çalışma ortamımız her zaman keyifli ve sıcak olup, ilk odağımız her zaman müşterimizi anlamaktır. Müşterimizi ve markasını anladıktan sonra ilerleyeceğimiz yolda her zaman karşılıklı fikir alışverişi yapmayı ve ortak fayda sağlamayı hedef edinip, tüm işleri kendi markamız gibi özümseyerek süreçlerimizi sürdürürüz.

Enerjisi Yüksek Ekip Arkadaşları

İşlerimiz çoğu zaman enerjisi yüksek ekip arkadaşlarımızın yaratıcı işleri ile başarılı sonuçları beraberinde getiriyor. Yüksek enerji ile çalışan ve yaptıkları tüm işlerden memnuniyet duymayı hedefleyen ekip arkadaşlarımız ile sizler de tanıştığınızda işinize olan bağlılık ve hassasiyetlerine şahit olacaksınız.

Work Space

external
external
external

Our Location

Adres : Oruçreis Mah. Tekstilkent Cad. G2 Bl. D: 400 Esenler

Telefon : 0212 909 99 12

Email: info@anonimmedia.com


Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi / Cuma 08:00 - 18:00

Cumartesi 08:00 - 18:00

Pazar Kapalıyız.