Web Sitesi Tasarım

Şık tasarımlı ve aynı zamanda işlevsel siteler hazırlıyor, kullanıcı deneyimini her zaman yüksek tutmayı hedefliyoruz.

Web Tasarım

Dijitalin hayatımıza girdiğinden beri markaların reklam ve tanıtım faaliyetleri web ortamında karşımıza çıkıyor. Birçok ürün ve hizmetin tanıtımının dışında, satışlarının da web siteleri üzerinden yapıldığını hepimizi biliyor ve hatta uyguluyoruz. Bu değişen ve gelişen dünyamızda her gün artarak ve aslında tahmin etmeyeceğimiz sektörlere kadar ulaşıyor. Eksiden daha sınırlı ürün satışları için web siteleri kullanırken günümüzde eğitim hizmetlerinden, market alışverişlerine, psikolojik danışmanlıktan, dil kurslarına kadar aklınız gelmeyecek birçok alan bu hizmetleri sunabilmek için interneti tercih ediyor. Bunu da kendilerine ait alanları olan web siteleri üzerinden gerçekleştiriyorlar.

Web Sitesi Tasarım

Biz Anonim Media ailesi olarak kendi kullandığımız web sitelerini her zaman inceliyor ve daha iyi kullanıcı deneyimleri için daha pratik ve kullanımı kolay hale getiriyoruz.

Günümüzde zaman kıymetli! Bu sebeple her birimiz kolay yoldan hedefe ulaşmak yani bir ürün veya hizmet alacaksak önce onunla ilgili kısa ve bilgilendirici bir metne ulaşmak, görsel anlatımlarla bunu anlayabilmek ve kolay kullanım ile sonuca ulaşmak istiyoruz. Bu bağlamda da ana sayfanın öneminin farkındayız. Temel bilgilere ulaşamayan ziyaretçinin sayfada vakit geçirmediğini hatta hemen ayrılma ihtimallerini de göz önünde bulundurarak önce ana sayfadan başlayarak, ziyaretçiyi sitenizde tutabilmek için her şeyi yapıyoruz. Web tasarımda en çok üç başlığa önem veriyoruz. Yani; bilgilendirici bir metin, bolca görselli anlatım ve pratik kullanım bizim temeldeki konu başlıklarımız.

Web tasarım ucu bucağı olmayan bir alan diyebiliriz. İşini iyi yapan ve deneyimli ekip arkadaşlarımız ile görsel ve işlevselliği aynı oranda önemseyip markalarınız için en doğru seçimleri yapıyor ve sizinle değiştirme ve geliştirmeler yaparak en iyi sonuca doğru emin adımlarla ilerliyoruz.
Her markanın bir web sitesi olabilir ama doğru alt yapı ile kurulması çok önemlidir. Bir web siteniz var ve oraya tıklanma oranları düşükse veya hedeflediğiniz satış oranlarının çok altındaysanız alt yapıdaki sorunları gözden geçirmeniz gerekmektedir.

Biz bir web tasarım çalışması yapacağımız zaman eğer karşımıza hazır bir site geliyorsa, önce sizlerle birlikte hataları inceliyor. Bu sürece sizi de dahil ediyor ve değiştirilmesi gereken tüm konuları birlikte inceliyoruz. Bu incelemelerden sonra gerekli alt yapı değişikliklerini yapıyoruz.

Web Sitesi Tasarım

Web sitelerinden bizim yıllardır gözlemlediğimiz hataların en başında sitelerin tasarımlarına çok önem verildiği fakat alt yapının çok öne çıkarılmadığı hatta konuşulmadığı dikkatimizi çekiyor. Biz gelen tüm müşterilerimizle alt yapıyı detaylıca konuşuyor. Asıl önemli olanın önce siteye doğru kitleyi getirmemiz olduğunu, daha sonra gelen ziyaretçinin sitede uzun vakit geçirmesi olduğunu anlatıyoruz. Web sitelerinin tasarım kısmı ise bizim için daha kolay çözüme ulaşıyor. Çünkü uzman ekibimize bu konuda fazlasıyla güveniyoruz. Markalarınızı kurumsal kimliklerine uygun web tasarım çalışmaları hazırlayarak sizleri hem görsel açıdan zengin hem de alt yapı olarak sağlam keyifli bir siteye kavuşturuyoruz.

Web tasarım çalışmalarımızda;

  •  Güncel ve değişen teknolojileri dikkatle takip ediyor ve hızlıca ayak uyduruyoruz.
  •  Yenilikçi, kullanıcı dostu ve yaratıcı içeriklere önem veriyoruz.
  •  Hem masaüstü hem de mobil destekli özellikleri kullanıyoruz.
  •  Geniş çerçeveden bakıyor ve çoklu dil seçeneklerini tercih ediyoruz.
  •  Görsel açıdan doyurucu, içerikte bilgilendirici kalmayı önemsiyoruz.
  •  Google reklam araçlarına uyumlu bir alt yapı kurguluyoruz.
  •  Hızlı çalışmayı önemsiyor, ziyaretçilerinizin siteden sıkılıp ayrılmamasını sağlıyoruz.

Hazırladığımız web sitelerinde tasarım, içerik ve yazılımı aynı oranda önemsiyor ve sizin için doğru web sitesini hazır hale getiriyoruz. Sizin hakkınızda bilgi almak isteyen herkes önce dijital kaynaklara yöneliyor ve en doğru ve hızlı bilgiye ulaşmak için ziyaret edeceğiniz web sitenizi kullanıcı dostu hale getiriyoruz.

.