Google Seo – Sem – Dm

Bir ürün veya hizmeti almadan önce en çok araştırmayı yaptığımız Google, hedef kitlelerinizi size doğrudan ulaştırmanın birçok yolunu reklam modelleri ile sunuyor. Siz de bu reklam modellerini markanıza uyarlamak için doğru optimizasyon yapacak ekiplere teslim edebilirsiniz.

Google Seo ve Adwords

Dijitalleşme hızla sürerken markaların reklam anlayışı da artık yavaş yavaş bu süreci kabul ediyor. Çalıştığımız birçok markaya bunu kabul ettirmek uzun zamanımızı alsa da biz bu süreçten keyif duyup, zaman içerisindeki hatta kısa ve uzun vadedeki geri dönüşlerini müşterilerimize sunduğumuzda her zaman olumlu dönüşler aldık. Bu da hem işimizi iyi yaptığımızı hem de müşterilerimizin bu süreci kabul etmesini sağladı.

Şimdilerde küçük işletmelerden büyük işletmelere kadar birçok firmamız dijital reklam alanlarını kabul ediyor ve en yüksek geri dönüşlerin de bu alandan aldığını fark ediyor.

Biz Anonim Media olarak farklı dijital reklam alanlarından faydalanarak markalarımızı öne çıkartıyor ve ulaşmak istedikleri kitlelere ulaştırıyoruz.
Bizden bu hizmeti alacak müşterilerimize kısaca Google Seo ve Adwords’den bahsetmek ve bunlarla nasıl bir reklam faaliyeti alacaklarına değinmek istiyoruz.

Google Seo

Google Seo, arama motoru optimizasyonudur. Yani arama motorunda sayfanızın üst sıralarda çıkmasını istiyorsanız bizden bu hizmeti alarak yapacağımız düzenlemeler ile siteniz en uygun hale gelerek, müşterinizin ilk ulaşacağı firma ya da firmalardan birisi olma fırsatını yakalar.

Google Adwords

Google’un sunduğu geniş reklam ağı hizmetidir. Markanıza en uygun anahtar kelime ve doğru içerik metinlerini kullanarak yapılacak reklamlar sizi hedef kitlenize ulaştırır ve en doğru kitleye ulaşırsınız.

Bu kısa özetten sonra sizin için en doğru reklam alanını seçmeyi önemsiyoruz. Ama tüm hizmetlerimizde olduğu gibi reklamda da farklı alanlarda olmanın ve farklı dinamikleri yakalamanın önemine inanıyoruz. ‘’Şunu yapalım ama şunu yapmayalım’’ yaklaşımından çok her markayı / işletmeyi kendi özelinde değerlendirip, ihtiyaçlarını ortaya çıkartıyoruz. Çünkü reklamda en önemli başlığın ihtiyaç olduğuna inanıyoruz. Biz sizin ihtiyaçlarınızı ortaya çıkartabilirsek, sizin için en doğru kanalın hangisi olduğuna da karar verebiliriz.

Reklam faaliyetlerinde boşa para harcamak çok kolay!

Reklam faaliyetlerinde para harcamak çok kolay, ama harcanan parayla doğru kitleye ulaşmak ve onları harekete geçirmek tecrübe ve işi doğru yapabilmekle doğru orantılı. Biz her zaman reklamı bir bütün olarak gördük. Doğru optimizasyon ile başlayan reklam, doğru görsel ve içerikle birleştiğinde size kaçınılmaz geri dönüşü sağlıyor.

Google Seo ve Adwors reklam arasında bazı temel farklar var burada, bütçe kullanımı, kalıcılık ve sonuç alma süresi ve geri dönüş gibi bazı başlıklar karşımıza çıkıyor ve biz sizin için en doğrusunun hangisi olduğuna karar verme konusunda yanınızda oluyoruz.

Alacağınız bu reklam hizmetleri ile fark edilirliğinizin ve bilinirliğinizin arttığını kısa vadede müşterilerinizden canlı dönüşünü göreceksiniz. Aynı zamanda rakiplerinizin önüne geçme fırsatı yakalayacak ve düşük maliyetli reklamla daha çok kitleye ulaşacaksınız.

Google sürekli gelişip değiştiği için bu gelişmelere ayak uydurmak çok önemli. Biz ajans olarak tüm dijital gelişmeleri yakından takip ediyor ve sürekli deneyimliyoruz. Bu deneyimlerle yaşayacağınız sorunları önceden tespit ediyor ve erken önlemler alıyoruz. Yani bir sorun yaşamamınız için sürekli takipte ve yenilediğimiz optimizasyonlarla takipte oluyoruz.

Müşterilerimize bu hizmeti verirken en çok anlattığımız şeyi tekrarlamak istiyoruz. Dijitalde reklam uzun vadede sizi tanınır ve bilinir bir marka olmaya götürür. Bu sabır isteyen bir süreç olmakla birlikte tabi ki süreç içerisinde de karşılığını alacağınız bir yoldur. Ama buradaki uzun vade açıklamamız sektörünüzün yıldızı olmaya güvenli adımlarla giden bir yoldur. Yani sağladığımız dijital reklam süreci bir kerelik veya birkaç aylık bir hizmet değil, uzun vadede size geri dönüşünü kat kat verecek ve potansiyel müşterilerinizle sizi sürekli bir araya getirecek bir sistemdir.